Oturum aç

Oturum aç

Parolanızı mı Unuttunuz?

Hesap Oluşturun

Kayıt olun

0

Pekin’deki Lincoln MKX Konsepti

"Bir sonraki MKX" in güçlü bir göstergesi olan Lincoln, satış konusundaki çabalarını Çin'de sergileyerek başlatıyor. 2007 model yılının ilk yıllarında piyasaya çıkan iki sıralı MKX geçidi, 2016 model yılı için tam bir güncelleme bekleniyor. Ford Motor Company'nin CD4 orta boy platformuna geçecek ve sonuçta en ön tekerlekten çekişli Fords ve Lincoln'ları bir kompakt boyuttan daha büyük bir kısmının altına alacak.

Boyalı "kristal altın" olan MKX konsepti, Lincoln'un Çinli dışarı çıkma partisi için ilginç bir seçim. Lincoln, Audi, BMW ve Mercedes-Benz'i dünyanın en büyük tek otomotiv pazarında rakip olarak hedef alıyor ve bu nedenle MKS gibi geniş bir sedan Çin pazarına doğal bir uyum sağlamış görünüyor. Bununla birlikte, Lincoln'un, gelecek güncellemelerinin tamamen yeni bir model olmaktan çok bir facelift olması beklenen MKS'yi Çin'de satma planı yok. (Tüm Lincoln otomobilleri ve Çin'de satılan SUV'lar Kuzey Amerika'dan ithal edilecek.)

Bu arada, son birkaç yıldır lüks ve premium geçişler Çin'de birbiri ile çekişiyor. Lincoln MKX konsepti şu anki üretim modelinden "çok daha duygusal tasarım dili" taşıyor ve markanın çok umut bağladığı yeni kompakt premium crossover, Lincoln tasarım direktörü David Woodhouse'a göre "MKC'ye büyük bir kardeş" gibi .

 

Yazar Hakkında

Bir yorum yaz

Facebook Yorumları

Hakkımızda

Otodiyari.com, 2017 yılında 3E MİMARLIK İNŞAAT VE TAAH. TİC. LTD ŞTİ. tarafından kurulmuş bir oto alım ve oto blog sitesidir.

 

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi  09:00 - 19:00
  • Salı  09:00 - 19:00
  • Çarşamba  09:00 - 19:00
  • Perşembe  09:00 - 19:00
  • Cuma  09:00 - 19:00
  • Cumartesi  09:30 - 12:00
  • Pazar  Kapalı

Bizimle İletişime Geçin

Telif hakkı 2018. 3E PROMİMARLIK. Her hakkı saklıdır

Tarafından geliştirilmiştir. ThemeMakers